zamek w baranowie sandomierskim

Wypoczynek w Baranowie Sandomierskim

Zapraszamy do Baranowa Sandomierskiego (w pobliżu Tarnobrzega, Sandomierza i Mielca)– urokliwego miasteczka na skraju Puszczy Sandomierskiej. W miejscowości znajduje się perła architektury renesansowej: park i zamek rodu Leszczyńskich, bardziej znany jako Mały Wawel.

Zapraszamy do Gospodarstwa „Mrowisko” w Baranowie Sandomierskim – Suchorzowie. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy kilkanaście miejsc noclegowych w niekrępujących pokojach 1,2 i 3 osobowych. Oferujemy Państwu całoroczny wypoczynek w komfortowo wyposażonym gospodarstwie agroturystycznym, TV-sat, bezprzewodowy internet, kuchnię, łazienki, salon wypoczynkowy, oraz pełen zieleni ogród z naturalnym stawem, miejscem na wypoczynek przy ognisku, czy grill.

Naszym Gościom proponujemy przejażdżki bryczką, paintball, aktywny wypoczynek nad oddalonym 5 km od „Mrowiska” Jeziorem Tarnobrzeskim w Tarnobrzegu. Dla turystów, ceniących spokojniejszą formę wypoczynku polecamy piesze wędrówki na pobliską „Zwałkę” lub pustynię w Piasecznie, rowerowe wycieczki w nieznane po leśnych bezdrożach, wędkowanie w nurcie Wisły i okolicznych stawów, czy grzybobranie w pobliskich lasach i Puszczy Sandomierskiej.

Już za chwilę zimową porą będziesz mógł pojeździć na nartach na pobliskim stoku narciarskim, lub wymoczyć nogi w powstającym zalewie w Suchorzowie. Te wszystkie atrakcje – raptem 500 metrów od „Mrowiska”.

Tutaj spotkasz za płotem bociana, spacerujące czaple, usłyszysz koncert żab z pobliskiego stawu, śpiew ptaków ze starych wierzb, zapach dymu z dzikiego ogniska. U nas zapomnisz, że żyjesz… Wpadnij do nas – odetchnij… Mrówki nie próżnują…

Zapraszamy do „Mrowiska” – do oazy ciszy i spokoju w tym miłym i gościnnym zakątku podkarpacia.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o Kontakt

zamek w baranowie sandomierskim
Zamek w Baranowie Sandomierskim "Mały Wawel"