Lato z radiem Tarnobrzeg 2014

Lato z radiem Tarnobrzeg 2014

Szczegóły imprezy: Kombi, Łosowski, Zakopower i Lady Pank to niektóre zespoły, które zagrają 20 lipca nad Jeziorem Tarnobrzeskim w ramach corocznej trasy koncertowej Lata z Radiem. Ta najpopularniejsza audycja radiowa zagości w Tarnobrzegu już po raz trzeci.

– Każdy z mieszkańców, który przyjdzie do naszego pięknego Zamku otrzyma specjalnie bitą monetę z napisem „Lato z Radiem w Tarnobrzegu”. Po południu wszyscy przeniosą się nad Jezioro gdzie odbywać się będą regaty żeglarskie o Puchar „Lata z Radiem”. Nasz półwysep na Jeziorze otrzyma oficjalna nazwę „Półwyspu Lata z Radiem”. Zabawa będzie wspaniała, jestem o tym przekonany – mówi prezydent Tarnobrzega Norbert Mastalerz.

Pierwszy Program Polskiego Radia przygotowuje się do kolejnej trasy koncertowej. Wakacyjne imprezy, podczas których wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, odbędą się w 20 miastach Polski, w tym w Tarnobrzegu. Oprócz tarnobrzeżan taką możliwość będą mieli podczas wakacji także mieszkańcy między innymi: Białki Tatrzańskiej, Jastrzębia-Zdroju, Ustki, Krynicy Morskiej, Płocka, Kalisza i Gniezna. Koncerty w tych miastach poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego będą Karolina Rożej oraz Roman Czejarek.

Koncert odbędzie się nad Jeziorem Tarnobrzeskim popołudniu, natomiast przed południem prowadzona będzie audycja „na żywo” z Zamku a Dzikowie.

źródło: http://www.strefaimprez.pl

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.