Zalew w Suchorzowie w gminie Baranów Sandomierski

Jak donoszą regionalne media, już wkrótce w Suchorzowie w odległości 500 m od naszego gospodarstwa agroturystycznego powstanie zalew o powierzchni ponad 2 ha. Inwestorem jest gmina Baranów Sandomierski. Zbiornik wodny będzie okalał pasaż o szerokości 2,5 m, teren w całości będzie oświetlony, na terenie obiektu znajdować się będzie zadaszona altanka z grillem, kominkiem, miejscem na ognisko. W najbliższym sąsiedztwie altany znajdzie się mostek przez rzeczkę. Słowem: raj dla turysty…

Oczywiście zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegowej w Suchorzowie -Baranów Sandomierski w najbliższym sąsiedztwie przyszłego zalewu. Przygotowaliśmy dla Państwa 16 miejsc noclegowych. Zadbamy również o pełne wyżywienie dla naszych Gości. Tanio i smacznie – ot prawdziwa domowa kuchnia. Gwarantujemy najlepsze miejsca noclegowe po niezwykle przystępnych cenach. Zapraszamy.

Szczególnie zapraszamy firmy, które poszukują noclegów dla swoich pracowników. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę cenową. Znajdujemy się około 2 km od Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, co jest niewątpliwym atutem naszej lokalizacji.

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.